AD16-16/22/30SM Flash Buzzer LED Intermittent Sound Intermittent Alarm AC/DC 220V24V12V(16mm Waterproof Metal bee Intermittent C Type 24V)
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
05
quantity
Product details
Category
Warning Buzzer & ChimeModel: 22mm buzzer red light black shell 220VModel: 22mm buzzer green light black shell 220VModel: 22mm buzzer four lights sound source red light 220VModel: 22mm buzzer four lights sound source green light 220VModel: 22mm buzzer red light black shell 12VModel: 22mm buzzer green light black shell 12VModel: 22mm buzzer two lights sound source red light 12VModel: 22mm buzzer two lights sound source green light 12VModel: 22mm buzzer red light black shell 24VModel: 22mm buzzer green light black shell 24VModel: 22mm buzzer four lights sound source red light 24VModel: 22mm buzzer four lights sound source green light 24VNo.: 16mm buzzer red 12VModel: 16mm Buzzer Green 12VNo.: 16mm red buzzer 24VModel: 16mm Buzzer Green 24VModel: 16mm red buzzer 220VModel: 16mm green buzzer 220VNo.: 30mm red buzzer 12VNo.: 30mm buzzer red 24VModel: 30mm red buzzer 220VModel: 16mm waterproof metal bee intermittent buzzer C12VModel: 16mm waterproof metal intermittent buzzer C24VModel: 19mm waterproof metal intermittent buzzer C12VModel: 19mm waterproof metal bee intermittent buzzer C24VModel: 22mm waterproof metal buzzer red light 12VModel: 22mm waterproof metal buzzer red light 24VModel: 22mm waterproof metal buzzer red light 220V