Edwards Signaling 270MDA240AB Magnetodynamic Sounder Module
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
05
quantity
Product details
Category
Edwards Signaling 270MDA240AB Magnetodynamic sounder module for 200 Class 70 mm Stacklight. Color Black
  • Sound level: 93 to 103.5 dB
  • Operating Temp. -22F to 122F
  • Operating Voltage 240V AC